Maltepe Sahili
MALTEPE SAHİLİ'NDE
RAMAZAN COŞKUSU

Maltepe Sahili’nde 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerine kurulan Avrupa’nın en büyük yaşam, spor ve eğlence merkezi, bu yıl da Anadolu Yakası’ndaki Ramazan etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Maltepe Sahili Konserleri

Ramazan’ın duygu yüklü atmosferi Maltepe’de…

İstanbullular Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda kurulan etkinlik alanlarında iftar öncesi, iftar sonrası ve Teravih Namazı sonrası düzenlenen Tasavvuf Müziği Dinletileri ile Ramazan’ın maneviyatını doyasıya yaşıyor. Tiyatrodan sahne gösterilerine, Ortaoyunlarından Hacivat - Karagöz gösterilerine kadar pek çok etkinlik Maltepe’de yer alıyor.

Türk kültürünün geleneksel tatları Maltepe’ de…

Maltepe Sahili, İstanbulluların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği şekilde hazırlandı. İstanbullular, etkinlik alanında kurulan Çarşı’da; sıcak yemeklerden kebaplara, dondurmadan künefeye kadar  geleneksel tatlara ulaşabilecekler. 

Türk İslam Sanatlarına ait ürünler Maltepe’de…

Kitaplardan hediyelik eşyalara, çini, topaç ve ebru gibi el sanatları ürünlerinden geleneksel sanat ürünlerine kadar ihtiyaç duyulan her şey Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda.

Cemaatle namaz kılmanın huzuru Maltepe’de…

Maltepe’de 200 m2 alana inşa ettiğimiz ve 2016 yılında hizmete açtığımız Maltepe Sahil Camii’nde misafirlerimiz gerek vakit namazlarını gerekse Teravih Namazlarını cemaatle birlikte rahatlıkla kılabilecekler.

Ücretsiz kablosuz internet erişimi, Sağlık Odası, İletişim Noktası, Bahçe Market ve daha fazlası Maltepe’de!

Anadolu Yakası’ndaki Ramazan etkinliklerinin merkezi Maltepe olacak!

Galeri